Zabiegi antycellulitowe

Zabiegi antycellulitowe w salonie J’adore Instytut są ostatnio bardzo popularne wśród kobiet, które planują poprawić swój wygląd przy użyciu metod trochę mniej konwencjonalnych niż standardowa dieta i treningi.

O ile ten sposób jest zdecydowanie szybszy (efekty zauważalne już po pierwszym zabiegu) to warto dokładnie się zastanowić czy chcemy taki zabieg wykonać. Warto oczywiście na początku zrobić wszelkie badania, które mają wykluczyć potencjalne zagrożenie utraty życia lub zdrowia podczas usuwania cellulitu. Sprawdź cennik zabiegów Endermomasażu na stronie http://jadoreinstytut.com/endermomasaz/

Zdrowie jest najważniejsze i szkoda je zmarnować w tak sztampowy sposób. Endermomasaż jest to masaż ciała pod ciśnieniem wykonywany za pomocą specjalnej głowicy, której towarzyszą obracające się rolki. Oczywiście można także masować poszczególne partie ciała takie jak ręce, nogi, brzuch. Wszystko zależy od osobistych preferencji klienta. Fałd skóry, który będzie masowany jest wcześniej zasysany do specjalnej komory, którą oczywiście możemy regulować. Regulacja ta polega na wyborze formy zasysania. Zasysanie może być bowiem ciągłe lub pulsacyjne. Zdecydowanie częściej wybierana jest przez klientów forma pulsacyjna. Zdaniem większości zasysanie pulsacyjne jest przyjemniejsze, a efekty są bardzo podobne. Podczas zabiegu jesteśmy ubrani w specjalny strój (kostium), dzięki któremu zwiększony jest poślizg rolek, więc skóra jest znacznie odporniejsza na otarcia.

Faktem jest jednak, że podczas takiego zabiegu nie unikniemy drobnych otarć czy zadrapań, ponieważ jest to całkowicie normalne przy tego typu rzeczach. Nie powinniśmy się jednak o to martwić, gdyż znikną one po jednym lub kilku dniach. Przez dietetyków i ekspertów zajmujących się zdrowiem i ludzkim organizmem, taka forma odchudzania nie jest polecana. Co więcej według nich może ona doprowadzić do problemów ze zdrowiem nawet kilkanaście lat po zabiegu. Znacznie bezpieczniejszym wyjściem jest zakup zdrowej żywności i zakup karnetu na siłownię. Niestety ludzie zawsze wolą zrobić coś szybciej i redukcja cellulitu jest tego idealnym przykładem.