Trendy w manicurze

lip-1192463_640

Urokiem mody jest fakt, że stale się ona zmienia. Każdy sezon można sygnować innym stylem, który co jakiś czas wraca na wybiegi, przezywając kolejne kolejne okresy swojej popularności. Wydawać by się mogło, że widzieliśmy już wszystkie możliwe rozwiązania co do trendów w modzie, fryzjerstwie czy kosmetyce. Nic bardziej mylnego. Projektanci i styliście, ani na chwilę  nie przestają nas zaskakiwać. Ich kreatywność pozwala stworzyć mnóstwo projektów i ciekawych rozwiązań, podbijających serca kobiet.

Styliści, podczas dyktowania obowiązujących trendów, biorą pod uwagę nie tylko krój i kolory noszonych przez nas ubrań. Zwracają również uwagę na fryzury. Mieliśmy już do czynienia z bardzo wysokimi kucykami, gęstą, prostą grzywką czy karbowanymi kosmykami. Obecnie modnymi fryzurami będą te z wygolonymi z boku głowy włosami czy takie ufarbowane w stylu ombre. To ostatnie rozwiązanie wygląda korzystnie, pod warunkiem, że zostanie wykonane prawidłowo. Niestety łatwy dostęp do różnego rodzaju zestawów kosmetycznych nie zawsze jest korzystny. Wszelkie zabiegi upiększające, zarówno te związane z włosami jak i kosmetyką, powinny być wykonywane w profesjonalnych salonach.

Trendy stale się zmieniają także w przypadku paznokci. Magnetyczne paseczki, neonowe, mocne kolory, efekt syrenki, sweterkowe wzorki czy paznokcie szklane, które wciąż są hitem – to wszystko co na przełomie sezonów można było ujrzeć na paznokciach. Obecnie manicure daje nam tyle możliwości, że nie sposób wskazać wzoru, którego do tej pory nie naniesiono na płytkę. W tym sezonie również mamy do czynienia z nowymi propozycjami stylistów.

Zarówno w branży odzieżowej jak i w kosmetyce, będzie królowała biel. Wspaniale podkreśli opaleniznę oraz świetnie skomponuje się z dodatkami, utrzymanymi w odważnych, intensywnych kolorach. Co więcej, biel dodaje elegancji i klasy. Nie bez powodu zatem, kolor ten będzie królował również na paznokciach. Najmodniejszym będzie mleczny, delikatny odcień bieli. Furorę na wybiegach robią także białe paznokcie z obwódką utrzymaną w metalicznych barwach. Bardzo dobrze wygląda połączenie bieli ze srebrną obwódką.

Pamiętajmy, że tylko zabiegi wykonane w profesjonalnym salonie, będą skuteczne i zadowalające. Możemy dbać o nasz wygląd bez względu na to gdzie jesteśmy, odwiedzając fryzjera w Warszawie, wykonując opalanie natryskowe w Krakowie, czy ozdabiając paznokcie we Wrocławiu.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.