Szybka i piękna opalenizna

girl-440026_640Piękna opalenizna to marzenie każdej kobiety. Narzucane przez media ideały piękna już od wielu lat charakteryzują się skórą w ciemnym odcieniu. Udowodnione nawet, że ciemniejszy naskórek optycznie wyszczupla sylwetkę. Można uzyskać poprzez długotrwałe przebywanie na słońcu lub stosowanie odpowiedniej diety. Ta bogata w produkty charakteryzujące się zawartością karotenu pozwoli uzyskać ciemniejszą barwę skóry. Niestety będzie się ona cechowała pomarańczowym odcieniem, co zdecydowanie nie wygląda korzystnie. Opalanie naturalne może być z kolei męczące i powodować efekty uboczne. Skóra schodząca z nosa czy z ramion wygląda bardzo nieestetycznie. Co więcej, zbyt długa ekspozycja na słońce może spowodować uciążliwy ból pleców czy ramion. Często zdarza się, że efekt zawodzi oczekiwania. Podczas gdy niektóre panie z dumą prezentują złocistą opaleniznę, inne muszą zadowolić się czerwonawym odcieniem. W jaki zatem sposób zapewnić sobie piękny kolor skóry niewielkim wysiłkiem? Rozwiązaniem jest opalenizna natryskowa.

Wysoki komfort i skuteczność

Opalenizna natryskowa to doskonały pomysł, zwłaszcza gdy zależy nam na szybkiej poprawie koloru skóry. Zabieg może być stosowany przed ważnymi uroczystościami, w okresie zimowym, lub przez osoby, które z różnych powodów nie mogą zbyt długo przebywać na słońcu. Cały proces jest szybki i bezbolesny. Wykwalifikowany i doświadczony personel sprawia, że opalanie natryskowe w Warszawie stało się bardzo często wykonywanym zabiegiem. Jego przebieg nie jest zbytnio skomplikowany. Kosmetyczka za pomocą specjalnego aplikatora nanosi na skórę substancję koloryzującą. Efekt jest bardzo zbliżony do naturalnego procesu podnoszenia się poziomu melaniny. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że melanina to naturalny barwnik skóry. Opalanie natryskowe to również bezpieczny zabieg dla dzieci. Jest on często stosowany przed uroczystościami szkolnymi czy występami na scenie.

Piękną opalenizną możemy uzyskać nawet niewielkim wysiłkiem. Dobór ubrań w odpowiednim kolorze jeszcze bardziej wyeksponuje piękny kolor naszej skóry.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.