Strój, który pozwoli Ci się poczuć kobieco – sukienka

girl-571808_640

Jeśli lubimy wyglądać modnie i kobieco, musimy również lubić sukienki. To strój, który pozwoli nam się poczuć dziewczęco, uroczo lub elegancko, w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Jest to także jedyny rodzaj ubrania, który przysługuje tylko kobietom. W sukience możemy się poczuć kochane, doceniane oraz wzbudzać zachwyt. Wiele z nas na pewno zauważyło, że kiedy ma na sobie suknię, towarzyszy jej odczucie pewnego rodzaju odświętnego stroju, na specjalną okazję. Poza tym, jesteśmy wtedy także lepiej traktowane – panowie chętniej przepuszczają nas na pasach, przenoszą nam bagaż do pociągu… Jest to zatem strój, który opłaca się zakładać jak najczęściej.

Wiele z nas traktuje sukienki jako ubranie na specjalną okazję, imprezę lub wieczorne wyjście. Nie jest do końca słuszne – mamy bowiem do wyboru tak szeroką gamę różnych wzorów i fasonów, że z łatwością znajdziemy idealny model także na co dzień: do pracy, szkoły lub na zakupy. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy nosiły sukienki w domu – nasi mężczyźni na pewno będą zachwyceni.

W modzie jest obecnie bardzo wiele interesujących krojów. W przypadku codziennych stylizacji doskonale się sprawdzą proste bawełniane sukienki oversize. W zależności od tego, jakie dodatki do nich dopasujemy, możemy mieć piękny, prosty i swobodny strój lub osiągnąć efekt “wow”. Takie modele doskonale się komponują również z legginsami – możemy je wtedy nosić jako tuniki.

Jeśli zależy nam na tym, by wyglądać zachwycająco i elegancko, wybierzmy klasyczną małą czarną. Albo czerwoną lub niebieską. Ważny jest prosty, ponadczasowy krój, który zawsze będzie modny – bez rękawów, o długości do kolan lub nieco przed kolana. Jesienno-zimowe trendy to bardzo szeroka gama kolorów, od niebieskiego przez barwy ziemi i odcienie nude po czerwienie i bordo. Dzięki temu na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie.