Sposoby podkreślania opalenizny

girl-1031528_640

Opalenizna zawsze dodaje uroku i sprawia, że wyglądamy bardziej zdrowo. Wiadomo również, że ciemniejsza skóra optycznie wyszczupla sylwetkę, na co szczególną uwagę zwracają kobiety. Należy jednak zaznaczyć, że tylko równomierna opalenizna wygląda estetyczne. Istotne jest również aby jej odcień i nasycenie współgrały z naszą karnacją. W przeciwnym wypadku, efekt będzie wręcz komiczny.

Wiadomo, że nie zawsze mamy możliwość wystawiania naszej skóry na promienie słońca. W okresie jesienno-zimowym jesteśmy skazani na zimno  długie, ciemne wieczory. Na szczęście rynek kosmetyczny stale się rozwija  obecnie możemy korzystać z wielu praktycznych rozwiązań, które pozwalają nam uzyskać piękny wygląd niewielkim wysiłkiem. W uzyskaniu równomiernej opalenizny w szybki sposób pomagało nam solarium. Wiadomo jednak, że wiele osób nie jest przekonanych do wykonywania tego rodzaju zabiegów. Większość z nich przyznaje, że nie czuje się komfortowo, będąc zamkniętym wewnątrz kabiny. Od niedawna, możemy jednak korzystać z nowego rozwiązania.

Opalanie natryskowe to najlepszy sposób na błyskawiczne uzyskanie pięknej opalenizny. Na pewno niejedno z nas doświadczyło już zderzenia oczekiwań z rzeczywistością i po długim wylegiwaniu się na plaży obserwował zaczerwienioną, schodzącą skórę, zamiast złocistobrązowej opalenizny. Opalanie natryskowe jest z kolei bezpieczne do tego stopnia, że z zabiegu mogą korzystać nawet dzieci, których skóra jest przecież delikatna i bardziej podatna na różnego rodzaju podrażnienia.

Możliwość opalania metodą natryskową jest bardziej korzystna niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Istnieje wiele okazji, podczas których powinniśmy się prezentować jak najlepiej i warto zwracać uwagę na każdy szczegół, nawet na kondycję i odcień skóry. Ta pięknie opalona doda nam pewności siebie i wzbudzi podziw wśród towarzyszy. Śluby, bankiety, wystąpienia publiczne czy przyjęcia rodzinne to idealne okazje, podczas których chcemy i powinniśmy wyglądać perfekcyjnie. Dla podkreślenia efektu, warto dobierać ubrania w odpowiedniej kolorystyce. Wiadomo, że opalenizna będzie bardziej wyrazista jeśli połączymy ją z sukienką w kolorze bieli lub błękitu. Dobrym rozwiązaniem będą również jaskrawe kolory. Warto także pamiętać o paznokciach. Biały lub neonowy lakier sprawdzi się idealnie. Należy oczywiści pamiętać, że wszystkie kolory i dodatki, na które się decydujemy, muszą być odpowiednie na daną okazję.