Soraya make-up matujący (długotrwały efekt)

k9

Dzisiaj napiszę o testowanym przeze mnie w niedawnym czasie fluidzie matującym marki Soraya. Według producenta jest to matujący make-up oparty na formule zawierającej cząsteczki absorbujące nadmiar serum, które zapewnia matowe wykończenie makijażu na wiele godzin. Nic bardziej mylnego. Nie jestem geniuszem i nie znam się na mikro – makro cząsteczkach i nie wiem co wchłaniają a co nie ale wiem że produkt ten nie daje nam matowego efektu i niestety możemy się błyszczeć. Make-up ma doskonale kryć niedoskonałości skóry z zachowaniem idealnie gładkiej, naturalnie wyglądającej cery. Faktem jest że kryje dobrze. Zamaskuje nie tylko podkrążone oczy ale też pękające naczynka czy drobne inne defekty naszej cery. Efekt naturalnej i gładkiej cery ciężko jest uzyskać bo fluid nie ma kremowej konsystencji i jest zbyt gęsty. Ciężko jest go wycisnąć z tubki i najczęściej wylatuje go za dużo. Nadmiaru nie da się wlać powrotem przez co marnujemy nasze pieniążki. Standardowo kremik osiada na ściankach i ciężko jest wykorzystać wszytko co do tubki zostało włożone przez producenta. Nawilża skórę nie powodując jej przesuszenia – i tutaj niestety kolejne rozczarowanie. Jeżeli ktoś ma cerę mieszaną która według producenta jest zalecana do tego produktu miejscami będzie się błyszczeć a miejscami np. w okolicach brwi uzyska efekt przesuszonej skóry i odchodzących płatów. Nie wygląda to estetycznie a przecież chodzi o to żebyśmy wyglądały lepiej a nie gorzej. Pozostawić ma twarz matową na wiele godzin ale tego nie robi.

zdjęcia ślubne Częstochowa

Jest to kolejny chwyt reklamowy Soraya, żeby skusić nas do zakupu. Niestety wiele z nas może być zawiedzione produktem z tej serii mimo iż producent Soraya ma na swoim koncie wiele ciekawych i dobrych kosmetyków. Niestety ten produkt mu się nie udał i Make-uo matujący który ma w teorii pozostawiać na naszej buzi długotrwały efekt spowoduje błyszczenie i przesuszenie naszej skóry a u co po niektórych alergię. I tak niestety stało się w moim wypadku gdyż po paru dniach stosowania tego fluidu na twarzy wyskoczyły mi czerwone krosteczki uczuleniowe.

Ogólnie produkt nie jest najlepszym tworem Soraya i za cene około 15zł możemy znaleźć wiele innych fluidów które mogą nas bardziej zadowolić i dać nam lepszy efekt.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.