Podkreślamy efekty opalenizny natryskowej

beach-1230517_640

Piękna opalenizna to marzenie każdej kobiety. Narzucane przez media ideały piękna już od wielu lat charakteryzują się skórą w ciemnym odcieniu. Udowodnione nawet, że ciemniejszy naskórek optycznie wyszczupla sylwetkę. Można uzyskać poprzez długotrwałe przebywanie na słońcu lub stosowanie odpowiedniej diety. Ta bogata w produkty charakteryzujące się zawartością karotenu pozwoli uzyskać ciemniejszą barwę skóry. Niestety będzie się ona cechowała pomarańczowym odcieniem, co zdecydowanie nie wygląda korzystnie. Opalanie naturalne może być z kolei męczące i powodować efekty uboczne. Skóra schodząca z nosa czy z ramion wygląda bardzo nieestetycznie. Co więcej, zbyt długa ekspozycja na słońce może spowodować uciążliwy ból pleców czy ramion. Często zdarza się, że efekt zawodzi oczekiwania. Podczas gdy niektóre panie z dumą prezentują złocistą opaleniznę, inne muszą zadowolić się czerwonawym odcieniem. W jaki zatem sposób zapewnić sobie piękny kolor skóry niewielkim wysiłkiem? Rozwiązaniem jest opalenizna natryskowa.

Prosty i szybki zabieg

Opalenizna natryskowa to bezbolesny zabieg, który gwarantuje piękne efekty widoczne natychmiast po wizycie w salonie. Może być wykonywana zarówno na dorosłych jak i na dzieciach. Proces jest całkowicie bezpieczny dla skóry i nie wywołuje podrażnień, ani stanów alergicznych. Dlaczego warto decydować się na opalanie natryskowe? Jest szybkie i wygodne. Nie wymaga również szczególnego przygotowania. Nie zaleca się jednak traktowania skóry balsamami czy olejkami nawilżającymi. Tłusta skóra mogłaby bowiem zmniejszyć efektywność całego procesu. Uzyskiwanie ciemnej skóry metoda natryskową jest opłacalne zwłaszcza w okresie zimowym, gdy nie mamy możliwości opalanie metodą naturalną. Efekty doskonale będą się prezentowały na różnych przyjęciach czy wystąpieniach publicznych.

Podkreślenie efektu

Piękną, złocista opaleniznę można podkreślić poprzez dobór odpowiedniej kolorystyki ubrań. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku kolory białe, błękitne, miętowe czy seledynowe. Efekt można również podkreślić złotą biżuterią.

Pamiętajmy, że piękna opalenizna sprawia, że wyglądamy zdrowiej i szczuplej. Jest to doskonały sposób na odświeżenie wizerunku oraz poprawę nastroju. Zabieg jest polecany oczywiście pod warunkiem, że stosuje się go z umiarem. Zbyt ciemna skóra, która nie pasuje do delikatnej, jasnej karnacji nie będzie się prezentować estetycznie.