Pas do elektrostymulacji jako wspomagacz tradycyjnych ćwiczeń

Sport obecnie uprawia każdy z nas. Jedni dlatego aby zrzucić wagę, inni aby zbudować masę mięśniową, a jeszcze inni po prostu dla poprawy samopoczucia. Możemy wybrać ćwiczenia w domu, jazdę na rowerze czy bieganie lub też wybrać się na siłownię.

Siłownia jest o tyle fajna, że znajdziemy tam więcej sprzętu do ćwiczeń i wspomagaczy naszej pracy. Prócz sprzętu i maszyn wolnostojących znajdziemy też akcesoria treningowe. Jednym z nich jest przyrząd do fitness nazywający się gymform abs.

Jest to pas do elektrostymulacji. Dzięki niej odchudzanie staje się łatwiejsze. Przyrząd ten można stosować do różnych części ciała, na przykład na brzuch, ramiona, pośladki czy też na uda. Trenuje on też mięśnie głębokie, dlatego sprzyja kręgosłupowi i pozwala wzmocnić mięśnie szkieletowe. Przy stosowaniu około 10 minut dziennie efekty widać już po dwóch tygodniach. Mało włożonej pracy, a duży efekt. Po 10 minutach urządzenie samoczynnie wyłącza się. Posiada sześć programów treningowych i 99 poziomów intensywności. Dostępny jest w dwóch rozmiarach.

Oprócz zrzucenia tkanki tłuszczowej, przyrząd ten spełnia także inne funkcje. Redukuje cellulit, nazywany inaczej skórką pomarańczową, poprzez strukturę pomarańczy. Co więcej, likwiduje otłuszczenie na bokach. Warto go stosować razem z ćwiczenia fitness. Ważne jest rozciąganie, które powinno odbyć się przed i po ćwiczeniach. Nie wolno zapomnieć o ćwiczeniach przy użyciu kettle oraz sztang. Wzmacniają one tkankę mięśniową co dodatkowo wpływa na utrzymanie prawidłowej masy ciała. Dla kobiet tkanka tłuszczowa nie powinna przekraczać 25%, a dla mężczyzn 15%. Niestety, w obecnych czasach, co druga osoba cierpi na nadwagę lub otyłość. Przede wszystkim przez ograniczony ruch i pracę przy komputerze dlatego tak ważne jest, aby uprawiać sport, dodatkowo wspomagając efekty przy pomocy akcesoriów treningowych.