Materace idealne dla alergików

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

premium

Choroby alergiczne są zmorą naszych czasów. Często nie wiadomo, skąd się tak naprawdę biorą. Skoro już jednak je mamy i musimy z nimi żyć, powinniśmy dobrać odpowiedni materac, aby nie męczyć się podczas nocnego odpoczynku. Duży wybór odpowiednich dla alergików materacy znajdziemy na stronie http://alvare.pl/ . Producent dba o to, aby zaspokoić wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalnie dla nich stworzona została kolekcja PREMUIM, która idealnie nadaje się dla osób zmagających się z problemem alergii. W szczególności polecana jest dla osób z wyższymi skłonnościami do alergii skórnych i dla astmatyków. Budowa materacy opiera się na zastosowaniu siedmiostrefowych sprężyn kieszeniowych, które dostępne są z piankami elastycznymi, memory i kokosowymi. Dzięki zastosowaniu pokrowca ALOE-VERA z bawełną, materace wykazują zwiększone właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. W kolekcji PREMIUM dostępnej na stronie http://alvare.pl/39-materace-premium znajdziemy materace takie jak:

  • Materac PREMIUM elastyczny – dwustronny o średniej twardości H2. Naturalne ułożenie kręgosłupa zapewniają siedmiostrefowe kieszenie. Na górnej części materaca znajdziemy piankę memory, która jest bardzo komfortowa i zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Dolna część wyposażona została w elastyczną piankę uniwersalna o lekkiej twardości. Pokrowiec ALOE-VERA zapobiega rozwojowi bakterii. Materac elastyczny polecany jest osobom zarówno ze średnią, jak i wyższą wagą, które preferują średnią twardość podłoża do snu. Z tego materaca powinny również skorzystać osoby z wysokimi dolegliwościami kręgosłupa i alergiami. Materac posiada średnie właściwości rehabilitacyjne i wysokie antyalergiczne.
  • Materac PREMIUM memory – dwustronny, posiada dwie podobne twardości H2. Dzięki siedmiostrefowym sprężynom kieszeniowym zapewnia naturalne ułożenie kręgosłupa. Górna część materaca wyposażona została w piankę memory, która jest bardzo komfortowa i świetnie dopasowuje się do kształtu ciała. Na dolnej części materaca znajdziemy piankę elastyczną o uniwersalnej, lekko podwyższonej twardości. Pokrowiec ALOE-VERA doskonale chroni przed rozwojem bakterii. Materac memory wykazuje wysokie właściwości rehabilitacyjne i antyalergiczne. Doskonale nadaje się dla osób ze średnią i wyższą wagą. Wykorzystywany może być przez osoby cierpiące na wysokie dolegliwości związane zarówno z kręgosłupem, jak i alergiami.
  • Materac PREMIUM kokos – dwustronny, posiadający dwie różne twardości (H2 średnia i H3 twardsza). Naturalne ułożenie kręgosłupa zapewniają siedmiostrefowe kieszeniowe sprężyny. Górna część materaca posiada matę kokosową, która jest sprężysta, lateksowana i wykazuje większą twardość. Natomiast na dole umieszczona została uniwersalna pianka elastyczna o lekko podwyższonej twardości. Część materaca z matą kokosową polecana jest w szczególności dla osób z wyższą wagą i śpiących częściej na plecach. Dla osób ze średnią wagą doskonała będzie druga strona materaca. Produkt wykazuje średnie właściwości rehabilitacyjne i wysokie antyalergiczne. Bardzo dużą zaletą materaca kokos jest hamowanie rozwoju bakterii, grzybów, pleśni, toksyn i wilgoci.
  • Materac PREMIUM kokos + memory – dwustronny, posiada dwie różne twardości: H2 (średnia) i H3 (twardsza). Tak jak w przypadku pozostałych materacy, odpowiednie ułożenie kręgosłupa zapewniają siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe. Mata kokosowa umieszczona została na górnej części materaca. Jest ona sprężysta, lateksowana i posiada wyższą twardość. Natomiast na dolnej części znajduje się pianka memory zapewniająca komfort i doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Pokrowiec ALOE-VERA zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów, pleśni, toksyn i wilgoci. Wysokie właściwości rehabilitacyjne i antyalergiczne pozwalają na korzystanie z materaca osobom cierpiącym na te dolegliwości. Osoby charakteryzujące się wyższą wagą i śpiące częściej na plecach powinny wybrać dla siebie stronę z matą kokosowa, a osoby lżejsze piankę memory. Materac PREMIUM sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.