Materace idealne dla alergików

premium

Choroby alergiczne są zmorą naszych czasów. Często nie wiadomo, skąd się tak naprawdę biorą. Skoro już jednak je mamy i musimy z nimi żyć, powinniśmy dobrać odpowiedni materac, aby nie męczyć się podczas nocnego odpoczynku. Duży wybór odpowiednich dla alergików materacy znajdziemy na stronie http://alvare.pl/ . Producent dba o to, aby zaspokoić wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalnie dla nich stworzona została kolekcja PREMUIM, która idealnie nadaje się dla osób zmagających się z problemem alergii. W szczególności polecana jest dla osób z wyższymi skłonnościami do alergii skórnych i dla astmatyków. Budowa materacy opiera się na zastosowaniu siedmiostrefowych sprężyn kieszeniowych, które dostępne są z piankami elastycznymi, memory i kokosowymi. Dzięki zastosowaniu pokrowca ALOE-VERA z bawełną, materace wykazują zwiększone właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. W kolekcji PREMIUM dostępnej na stronie http://alvare.pl/39-materace-premium znajdziemy materace takie jak:

  • Materac PREMIUM elastyczny – dwustronny o średniej twardości H2. Naturalne ułożenie kręgosłupa zapewniają siedmiostrefowe kieszenie. Na górnej części materaca znajdziemy piankę memory, która jest bardzo komfortowa i zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Dolna część wyposażona została w elastyczną piankę uniwersalna o lekkiej twardości. Pokrowiec ALOE-VERA zapobiega rozwojowi bakterii. Materac elastyczny polecany jest osobom zarówno ze średnią, jak i wyższą wagą, które preferują średnią twardość podłoża do snu. Z tego materaca powinny również skorzystać osoby z wysokimi dolegliwościami kręgosłupa i alergiami. Materac posiada średnie właściwości rehabilitacyjne i wysokie antyalergiczne.
  • Materac PREMIUM memory – dwustronny, posiada dwie podobne twardości H2. Dzięki siedmiostrefowym sprężynom kieszeniowym zapewnia naturalne ułożenie kręgosłupa. Górna część materaca wyposażona została w piankę memory, która jest bardzo komfortowa i świetnie dopasowuje się do kształtu ciała. Na dolnej części materaca znajdziemy piankę elastyczną o uniwersalnej, lekko podwyższonej twardości. Pokrowiec ALOE-VERA doskonale chroni przed rozwojem bakterii. Materac memory wykazuje wysokie właściwości rehabilitacyjne i antyalergiczne. Doskonale nadaje się dla osób ze średnią i wyższą wagą. Wykorzystywany może być przez osoby cierpiące na wysokie dolegliwości związane zarówno z kręgosłupem, jak i alergiami.
  • Materac PREMIUM kokos – dwustronny, posiadający dwie różne twardości (H2 średnia i H3 twardsza). Naturalne ułożenie kręgosłupa zapewniają siedmiostrefowe kieszeniowe sprężyny. Górna część materaca posiada matę kokosową, która jest sprężysta, lateksowana i wykazuje większą twardość. Natomiast na dole umieszczona została uniwersalna pianka elastyczna o lekko podwyższonej twardości. Część materaca z matą kokosową polecana jest w szczególności dla osób z wyższą wagą i śpiących częściej na plecach. Dla osób ze średnią wagą doskonała będzie druga strona materaca. Produkt wykazuje średnie właściwości rehabilitacyjne i wysokie antyalergiczne. Bardzo dużą zaletą materaca kokos jest hamowanie rozwoju bakterii, grzybów, pleśni, toksyn i wilgoci.
  • Materac PREMIUM kokos + memory – dwustronny, posiada dwie różne twardości: H2 (średnia) i H3 (twardsza). Tak jak w przypadku pozostałych materacy, odpowiednie ułożenie kręgosłupa zapewniają siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe. Mata kokosowa umieszczona została na górnej części materaca. Jest ona sprężysta, lateksowana i posiada wyższą twardość. Natomiast na dolnej części znajduje się pianka memory zapewniająca komfort i doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Pokrowiec ALOE-VERA zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów, pleśni, toksyn i wilgoci. Wysokie właściwości rehabilitacyjne i antyalergiczne pozwalają na korzystanie z materaca osobom cierpiącym na te dolegliwości. Osoby charakteryzujące się wyższą wagą i śpiące częściej na plecach powinny wybrać dla siebie stronę z matą kokosowa, a osoby lżejsze piankę memory. Materac PREMIUM sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.