Materac wysokiej jakości w niskiej cenie – to możliwe

euforia

Nie da się zaprzeczyć twierdzeniu, że sen to zdrowie. Czy wystarczająco często zastanawiamy się nad tym, na czym tak naprawdę śpimy? Czy podczas zakupu materaca kierujemy się jedynie jego niską ceną? Jest to oczywiście jeden z podstawowych wyznaczników podczas zakupów. Jednocześnie coraz częściej wymagamy, aby za taką ceną podążała także jakość. Naprzeciw takim oczekiwaniom wyszli producenci materacy z http://alvare.pl/ . Specjalnie dla klientów ceniących wysoką jakość i przystępną cenę stworzona została kolekcja EUFORIA. Produkty z tej serii charakteryzują się siedmio strefowymi sprężynami kieszeniowymi z piankami elastycznymi, memory, lateksowymi i kokosowymi. Materace posiadają pokrowiec ECO100 z bawełną, który odznacza się średnimi właściwościami antyalergicznymi. Materace z kolekcji EUFORIA znajdziemy na stronie http://alvare.pl/37-materace-euforia . Znajdziemy tam pięć różnych produktów, z których z pewnością wybierzemy coś odpowiedniego dla siebie.

Elastyczny materac EUFORIA charakteryzuje się tym, że jest dwustronny, a jego twardość jest średnia (H2). Siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe zapewniają naturalne ułożenie kręgosłupa. Górna i dolna część materaca wykonane zostały z pianki uniwersalnej o lekko podwyższonej twardości. Pokrowiec ECO100 zapewnia komfort osobom ze średnimi alergiami. Materac elastyczny polecany jest również dla wszystkich osób ze średnią i wyższą wagą, które preferują materace o średniej twardości. Doskonale sprawdzi się także u klientów, którzy miewają przeciętne dolegliwości kręgosłupa.

Materac EUFORIA memory jest dwustronny i posiada dwie podobne twardości: H2 średnia twardość. Siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe pozwalają na naturalne ułożenie kręgosłupa. Górna część materaca wyposażona została w komfortową piankę memory, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Na dolnej części materaca znajduje się elastyczna pianka, której twardość jest uniwersalna i lekko podwyższona. Pokrowiec wykonany został z bawełny ECO100. Zainteresowanie tym materacem wykażą z pewnością osoby o średniej i wyższej wadze, które preferują średnią twardość podczas snu i wykazują średnie dolegliwości alergiczne. Materac memory sprawdzi się również u osób cierpiących na wysokie dolegliwości związane z kręgosłupem. Zapobiega także rozwojowi bakterii.

Materac EUFORIA lateks także jest dwustronny i charakteryzuje się średnią twardością H2. siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe pozwalają na naturalne ułożenie kręgosłupa. Pianka lateksowa, która wchodzi w skład materaca, jest sprężysta i wykazuje wysoką niezależność punktową. Zapewnia średnie właściwości antyalergiczne i rehabilitacyjne. Dodatkowo materac Euforia lateks zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni. Bardzo dobrze sprawdzi się u osób ze średnimi dolegliwościami kręgosłupa.

Materac EUFORIA kokos również jest dwustronny, natomiast posiada dwie różne twardości: H2 (średnia) i H3 (twardsza). Posiada także siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe pozwalające na naturalne ułożenie kręgosłupa. Górna część materaca posiada sprężystą matę kokosową lateksowaną o wyższej twardości. Na dolnej części umieszczono elastyczną, uniwersalną piankę o lekko podwyższonej twardości. Materac kokos posiada bawełniany pokrowiec ECO100. Preferowany z pewnością będzie przez osoby z wyższą wagą lub te, które głównie śpią na plecach. Klienci ze średnią wagą wybiorą drugą stronę materaca z elastyczną pianką. Ten produkt znajdzie również uznanie wśród osób, którym ciężko jest wybrać odpowiednią twardość materaca. Polecany jest przy średnich dolegliwością związanych z kręgosłupem i alergią. Zaletą materaca kokos jest zapobieganie rozwojowi grzybów, pleśni, toksyn i wilgoci.

Najwięcej właściwości ze wszystkich posiada materac EUFORIA kokos + memory. Również jest dwustronny oraz posiada dwie twardości H2 i H3. Tak jak w pozostałych przypadkach siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe zapewniają odpowiednie ułożenie kręgosłupa. Na górnej części umieszczona została mata kokosowa, natomiast na dolnej znajduje się komfortowa pianka memory dopasowująca się do kształtu ciała. Mamy zatem niezwykłą możliwość doboru właściwej dla nas strony bez kupowania dwóch produktów. Materac kokos + memory wykazuje wysokie właściwości rehabilitacyjne i średnie alergiczne. Polecany jest dla osób z wyższą wagą (część kokosowa) i średnią (pianka memory). Mogą korzystać z niego osoby, którym kręgosłup doskwiera częściej i silniej. Materac hamuje rozwój grzybów, pleśni, bakterii, toksyn i wilgoci.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.