Lecznicze pijawki sposobem na nieskazitelną urodę i dobre zdrowie

Leczenie pijawkami przeżywa obecnie swój renesans. To genialna alternatywa dla tych, którzy nie widzą efektów konwencjonalnego leczenia bądź dbania o urodę. Wachlarz korzyści z takiej terapii jest imponujący. Zwłaszcza osoby chore i kobiety dbające o swój wygląd będą mile zaskoczone.

Od ogółu do szczegółu

Leczenie pijawkami, czyli hirudoterapia była stosowana już w starożytnym Egipcie i cieszyła się dużą popularnością. Pijawka podczas kontaktu z układem krwionośnym człowieka wytwarza blisko 100 związków mających uzdrawiające działanie na organizm człowieka. Do tego sam zabieg jest bezbolesny, gdyż wraz z enzymami produkuje substancje znieczulające i bakteriobójcze. Leczenie pijawkami ma przewagę nad leczeniem konwencjonalnym, ponieważ działa na organizm holistycznie – całościowo, poprawia funkcjonowanie całych układów, dotlenia i oczyszcza krew, podnosi odporność. Pijawka radzi sobie zarówno z eliminacją nawracających bólów głowy, jak i z cięższymi dolegliwościami takimi, jak: miażdżyca, reumatyzm, nadciśnienie, niedociśnienie, prostata, wrzody żołądka i dwunastnicy, nerwice, depresja. Lista chorób, z których lecznicza pijawka jest w stanie wyleczyć jest znacznie dłuższa. Na pierwszą wizytę u specjalisty należy mieć przy sobie całą dokumentację medyczną, celem ustalenia planu leczenia.

Broń kobieca

Leczenie pijawkami prócz wielu walorów zdrowotnych, doskonale sprawdza się także w kosmetyce. To skuteczny sposób na poprawę urody i niedoskonałości ciała. Zabiegi z pijawkami odejmują lat! Efekty są widoczne już po pierwszej wizycie u specjalisty. Dzięki nim można pozbyć się zmarszczek, poprawić owal twarzy, jędrność i elastyczność skóry, także dekoltu i piersi. Ponadto, pijawki z dużym powodzeniem pomogą nam pozbyć się cellulitu – bez karkołomnych ćwiczeń i tony kremów. Jeśli mamy trudno gojące się rany, blizny lub rozstępy, to lecznicze pijawki również są odpowiedzią. Podobnie jest w przypadku leczenia trądziku – hirudoterapia poradzi sobie z wieloma wyzwaniami problematycznej skóry. Lepiej nie zwlekać, tylko jak najszybciej skorzystać z dobrodziejstw, jakie dają zabiegi z udziałem leczniczych pijawek, by cieszyć się dobrym zdrowiem i kwitnącą urodą.