Lecznicze pijawki sposobem na nieskazitelną urodę i dobre zdrowie

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Leczenie pijawkami przeżywa obecnie swój renesans. To genialna alternatywa dla tych, którzy nie widzą efektów konwencjonalnego leczenia bądź dbania o urodę. Wachlarz korzyści z takiej terapii jest imponujący. Zwłaszcza osoby chore i kobiety dbające o swój wygląd będą mile zaskoczone.

Od ogółu do szczegółu

Leczenie pijawkami, czyli hirudoterapia była stosowana już w starożytnym Egipcie i cieszyła się dużą popularnością. Pijawka podczas kontaktu z układem krwionośnym człowieka wytwarza blisko 100 związków mających uzdrawiające działanie na organizm człowieka. Do tego sam zabieg jest bezbolesny, gdyż wraz z enzymami produkuje substancje znieczulające i bakteriobójcze. Leczenie pijawkami ma przewagę nad leczeniem konwencjonalnym, ponieważ działa na organizm holistycznie – całościowo, poprawia funkcjonowanie całych układów, dotlenia i oczyszcza krew, podnosi odporność. Pijawka radzi sobie zarówno z eliminacją nawracających bólów głowy, jak i z cięższymi dolegliwościami takimi, jak: miażdżyca, reumatyzm, nadciśnienie, niedociśnienie, prostata, wrzody żołądka i dwunastnicy, nerwice, depresja. Lista chorób, z których lecznicza pijawka jest w stanie wyleczyć jest znacznie dłuższa. Na pierwszą wizytę u specjalisty należy mieć przy sobie całą dokumentację medyczną, celem ustalenia planu leczenia.

Broń kobieca

Leczenie pijawkami prócz wielu walorów zdrowotnych, doskonale sprawdza się także w kosmetyce. To skuteczny sposób na poprawę urody i niedoskonałości ciała. Zabiegi z pijawkami odejmują lat! Efekty są widoczne już po pierwszej wizycie u specjalisty. Dzięki nim można pozbyć się zmarszczek, poprawić owal twarzy, jędrność i elastyczność skóry, także dekoltu i piersi. Ponadto, pijawki z dużym powodzeniem pomogą nam pozbyć się cellulitu – bez karkołomnych ćwiczeń i tony kremów. Jeśli mamy trudno gojące się rany, blizny lub rozstępy, to lecznicze pijawki również są odpowiedzią. Podobnie jest w przypadku leczenia trądziku – hirudoterapia poradzi sobie z wieloma wyzwaniami problematycznej skóry. Lepiej nie zwlekać, tylko jak najszybciej skorzystać z dobrodziejstw, jakie dają zabiegi z udziałem leczniczych pijawek, by cieszyć się dobrym zdrowiem i kwitnącą urodą.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.