Essence stay all day 16h

k8

Jest to jeden z nowszych produktów w gamie tego producenta Trwały podkład w płynie marki Essence, tym razem z pompką która ma pozwolić na wygodne wydobywanie produktu z opakowania. Dostępny jest w czterech odcieniach.

Osobiście przetestowałam odcień hucznie nazwany „soft beige” – czytaj delikatny beż. Zacznijmy od początku czyli opakowanie bo to pierwsze nam się rzuca w oczy i przyciąga naszą uwagę. Tutaj akurat plus dla producenta bo tubka z dozownikiem to trafiony pomysł. Jednak minusem jest to że pompka nie wyciągnie z opakowania całości fluidu. Więc siłą rzeczy tracimy parę mililitrów fluidu osadzonego na ścianach tubki. Cena w okolicach 13 zł jest adekwatna do jakości produktu. Niestety nawet po nałożeniu nawet minimalnej warstwy na twarzy zostaje tak zwany efekt maski. Bardzo starałam się rozsmarować fluid, tak aby nie powstawały smugi na buzi lecz niestety mi się to nie udawało. Kolor który ma być jasnym beżem też jako jasny mi nie pasuje. Mam jasną karnację i można powiedzieć że jestem osobą bladą więc mimo w teorii jasnego odcienia fluidu bardzo rzucało się w oczy że jestem pomalowana. Konsystencja też pozostawia wiele do życzenia. Fluid jest za gęsty i ciężki, do tego kiepsko się go rozprowadza na skórze. Przede wszystkim nie polecam używać go w ciepłe dni bo najnormalniej w świecie spłynie nam z twarzy.

zdjęcia ślubne Częstochowa

Trwałość też nie jest najlepsza bo wyciera się o kołnierzyki czy apaszki. Krycie średnie ale mimo to udało mi się ukryć tak zwane worki pod oczami. Napiszę też coś na plus bo takowym jest zapach opisywanego produkty. Jest przyjemny i jednocześnie nie jest nachalny, jeżeli tak można powiedzieć o zapachu.

Ogólnie fluid Essence stay all day, na pewno nie wytrzyma na naszej twarzy przedstawianych przez producenta 16 godzin, nie mamy na to co liczyć. Cena około 13zł jest kwotą odpowiednią do jakości więc nie spodziewajmy się cudów i nie łudźmy się że nasza twarz będzie wyglądać jak Barbie z reklamy.