Dłuższy efekt pięknych paznokci

hands-1283917_640

Nie jesteś zadowolona ze swoich dłoni? Twoje paznokcie łamią się i rozdwajają? Tipsy to nie jedyny sposób, aby zachować piękne paznokcie na dłużej. Bowiem rynek kosmetyczny wychodzi na przeciw wszystkim potrzebom kobiet i oferuje im zdrową dla paznokci alternatywę – manicure hybrydowy. Co to takiego?

Moc hybrydy! 

Lakier hybrydowy to połączenie klasycznego lakieru z żelem do paznokci. Taka mieszanka pozwala na naturalnie wyglądające paznokcie, które posiadają trwałość plastykowych tipsów – efekt utrzymuje się nawet do 5 tygodni! Jak wygląda zabieg? Oczywiście, posiadając lampę UV, można wykonać go w domu. Jednak, aby uzyskać najlepszy efekt, warto wybrać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego, gdzie zajmą się Tobą fachowcy. Bowiem zabieg w salonie to nie tylko starannie i dokładnie pomalowane paznokcie, ale także indywidualnie dobrana kuracja pielęgnacyjna dla skóry dłoni.

Samo malowanie paznokci wygląda mniej więcej tak samo, jak manicure klasyczny. Kosmetyczka najpierw pielęgnuje i wycina skórki, a następnie piłuje paznokcie, nadając im odpowiedni kształt i długość. Na odtłuszczoną i wypolerowaną płytkę nakłada się specjalną bazę podkładową, następnie – w zależności od koloru – paznokcie maluje się jedną lub dwiema warstwami lakieru, a na koniec pokrywa się je specjalnym topem utwardzającym. Każdą warstwę natomiast utwardza się promieniami UV.

Wady i zalety

Do największych wad manicure hybrydowego zalicza się przede wszystkim brak możliwości przedłużenia paznokcia. Lakier hybrydowy pozwala również jedynie na jednokolorowe paznokcie i bardzo delikatne zdobienia. Czym jednak są te problemy w porównaniu z licznymi zaletami zabiegu? Manicure hybrydowy jest przede wszystkim bardzo trwały. Efekt na paznokciach utrzymuje się nawet do 5 tygodni. Ponadto wygląda bardzo naturalnie – jak zwyczajnie pomalowane paznokcie. Jest jednak odporny na odpryski, zarysowania i wszelkie uszkodzenia. Dzięki zawartemu w lakierze żelowi, zapobiega łamaniu się i rozdwajani nawet bardzo kruchych paznokci. Na dodatek jego usunięcie nie wymaga piłowania, dzięki czemu jest on całkowicie bezpieczny i stanowi świetną alternatywę dla sztucznych tipsów. Można go również powtarzać tak często, jak ma się na to ochotę. Już wiele Polek przekonało się o skuteczności hybrydy. Też daj się więc przekonać!