Depilacja przy pomocy wosku Lycon cz.3

spa3Dziś odbyła się moja depilacja okolic bikini woskiem LYCON. Wosk wyglądał jak czekoladowy budyń, nie pachniał bardzo intensywnie ale delikatnie można było wyczuć lekką czekoladową woń.
– Jest to depilacja bez paskowa czyli kosmetyczka nakłada ów budyń, który jest przyjemnie gorący, odczekuje kilka sekund, po czym sprawnym ruchem odrywa wosk wraz z owłosieniem.

Polecamy również: Depilacja Woskiem Lycon cz.1

– Jedną partię ciała, czyli w moim przypadku pachwiny można wielokrotnie woskować to znaczy ,że jeśli za pierwszym zamachem nie wyszło wszystko, kosmetyczka na to samo miejsce nakłada kolejną warstwę aż do skutku.
– Można depilować naprawdę krótkie włoski. Moje miały mniej więcej 1-2 milimetry a wyszły wszystkie.
– Kwestia bólu: jest to depilacja praktycznie bezbolesna. Standardowy wosk boli mnie bardzo, za każdym razem łykam tabletkę przeciwbólową aby choć trochę się znieczulić i mimo wszystko odczuwam ogromny ból. W tym przypadku nie ma tego. W zasadzie mogłam zrobić depilację brazylijską o czym mogę zapomnieć robiąc zwykły wosk.
– Bardzo ważna kwesta to brak podrażnionej skóry. W zasadzie po depilacji można wskoczyć w bikini i nie martwić się zaczerwienioną skórą.

Depilacja wyżej opisaną metodą jest również długotrwała, utrzymuje się 3-4 tygodni więc śmiało można ją polecić przyszłym panną młodym aby nie tylko w dniu ślubu lecz również na sesji zdjęciowej ich skóra byłą nieskazitelnie gładka.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.