Depilacja przy pomocy wosku Lycon cz.2

spa2Komponowane są one również z najwyższej jakości żywic naturalnych i wosku pszczelego z zastosowaniem pobudzającej zmysły aromaterapii. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne, kurcząc się mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości jednego milimetra a depilacja nimi jest prawie bezbolesna.

Redukcję bólu zapewnia też zastosowanie specjalnego olejku, który tworzy barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie i nie ciągnie skóry, a ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny. Jedwabista konsystencja, bogactwo kolorów i zapachów stosowanych wosków gwarantują przyjemne doznania podczas zabiegu.

Polecamy również: Depilacja Woskiem Lycon cz.3

Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo – regenerujących właściwości. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lyon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku. Elitarny system Lycon oferuje wybór wosków twardych Hot Wax, miękkich Strip Wax i jedynych w swoim rodzaju wosków twardych do cienkiej aplikacji LYCOjet. Ofertę uzupełniają produkty do stosowania przed i po depilacji jak również produkty do domowej pielęgnacji takie jak kremy zwalczające wrastające włoski, redukujące przebarwienia czy takie które hamują odrost włosów. Lycon daje możliwość doboru właściwej kombinacji wosków stosownie do indywidualnych potrzeb klienta.

Wosk Lycon jest wybierany przez profesjonalistów jako produkt o najwyższej jakości i niezbędny element w ich codziennej pracy. Woski Lycon są wybierane przez najlepsze salony kosmetyczne i SPA w ponad 40 krajach ze względu na swoją jakość, komfort i skuteczność działania. Jedna z Klientek Warszawskiego salonu kosmetycznego w taki oto sposób opisuje swój pierwszy kontakt z woskiem Lycon.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.