Depilacja pastą cukrową dla kobiet w każdym wieku

23Jeśli chcemy pozbyć się niechcianego owłosienia, sięgamy po różne metody. Najczęściej stosowane z nich to zwyczajna maszynka jednorazowa, depilatory, pianki do golenia czy plastry z woskiem. Każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowo i pięknie, niezależnie od wieku, ponieważ współczesnym, ale stabilnym trendem jest gładkie ciało pozbawione owłosienia. Co zrobić, gdy powyższe metody nudzą nas, męczą albo nie przynoszą zadowalających efektów? Warto zwrócić uwagę na rozwiązanie, które przybyło do nas z Bliskiego Wschodu i robi coraz większą karierę w Europie. Proszę Państwa w roli głównej pasta cukrowa.

Pasta cukrowa to specyfik stosowany od wieków przez arabskie kobiety. Wbrew pozorom pasta cukrowa to mieszanka kilku specyfików: karmelu, soku z cytryny oraz łagodzących ból ziół. Chociaż część pań korzysta z tego rozwiązania w domu, większość jednak z nich oddaje się w ręce wyspecjalizowanych kosmetyczek.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalna depilację pastą cukrową? Po pierwsze i najważniejsze – nie podrażnia ona wrażliwych miejsc intymnych oraz nadaje się do skóry naczynkowej, dlatego też starsze panie nie muszą przejmować się, że problemy z krążeniem uniemożliwią im poddanie się zabiegowi.

Depilacja pastą cukrową to także bardzo dobre rozwiązanie dla osób posiadających szczególnie wrażliwą skórę. Jak podkreślają specjaliście z EasyWaxing: pasta cukrowa w czasie depilacji ma temperaturę ciała, więc nie podrażnia ani nie parzy skóry. Poza tym warto zwrócić uwagę, że efekt tej metody utrzymuje się dłużej, bo nawet do 2-3 tygodni.

Zalety tego sposobu pozbywania się niechcianego owłosienia można wymieniać w nieskończoność. Depilacja pastą cukrową w Warszawie, Londynie czy starożytnym Egipcie … nie ważne gdzie, efekt jej działania docenią panie we wszystkich szerokościach geograficznych.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.